Dewocjonalia Kraków kocha z wzajemnością!
/
/
Dewocjonalia Kraków kocha z wzajemnością!
dewocjonalia kraków

Dewocjonalia Kraków kocha z wzajemnością!

Dewocjonalia Kraków kocha z wzajemnością! Pod pewnymi względami miasto Kraka przypomina Katolicki Disneyland! Ilość kościołów, kaplic, sanktuariów, wspólnot i wydarzeń religijnych, a także aktywne życie duchowe dużej części młodych mieszkańców, jest doprawdy wyjątkowa, i to w skali światowej! Sklep z dewocjonaliami w tym mieście to marzenie każdej firmy z gadżetami religijnymi – także DAYENU DESIGN!

Dewocjonalia Kraków

Czy jest lepsze miejsce na sklep z dewocjonaliami niż Kraków? Ilość grup modlitewnych jest tu tak liczna, że gdy kilka lat arcybiskup Grzegorz Ryś zgromadził aktywną religijnie młodzież, by ich pomieścić, trzeba było wynająć stadion! Kilkanaście tysięcy młodych ludzi uczęszcza w Krakowie częściej niż raz w tygodniu na Eucharystię i spotkania modlitewne. Bez względu na to, czy należą do Odnowy w Duchu Świętym, Neokatechumenatu, Oazy czy grupy liturgii tradycyjnej, potrzebują dobrego kościelnego designu. DAYENU powstało właśnie w ten sposób: z potrzeby serca i z potrzeby nowej okładki na Pismo Święte. Choć w Krakowie nie brakuje sklepów z dewocjonaliami, ciężko było znaleźć taki, który sprzedawałby artykuły religijne na najwyższym poziomie.

Sklep z dewocjonaliami na Basztowej?

Ponieważ wielu handlowców wybiera na dewocjonalia Kraków, postanowiliśmy również w DAYENU, że będziemy mieć tam swój sklep. Początkowo, nasz sklep z artykułami religijnymi mieścił się na ulicy Gołębiej. Później, prawdziwym cudem udało nam się znaleźć i wynająć pracownię Brata Alberta przy ulicy Basztowej w Krakowie. Zaiste, nie było to zwyczajne pomieszczenie, ale relikwia druga stopnia! Niegdyś pracownia malarska, pierwsze przytulisko dla bezdomnych i klasztor braci albertynów, a później i nasz sklep z dewocjonaliami, pracownia kreatywna i miejsce spotkań.

Niestety, po kilku latach okazało się, że to miejsce nie jest już dostępne. Ciągle dostajemy sygnały, że różne osoby przychodzą tam i pytają się o sklep z dewocjonaliami DAYENU. Jest nam przykro, że musieliśmy opuścić to miejsce, ale wierzymy, że Pan Bóg ma dla nas inne niesamowite miejsce. Może kiedyś znów będziemy mogli wpisać sobie w adresie dewocjonalia Kraków.

Dewocjonalia on-line

Zatem, co dalej? Skoro nasz sklep z dewocjonaliami na Basztowej jest zamknięty, najlepszym miejscem na robienie zakupów jest internet! To właśnie na naszej stronie internetowej www.dayenu.pl znajdziecie największy wybór katolickich gier i gadżetów. Klasztorne kalambury, Biblia do żucia czy maskotki świętych to kultowe produkty DAYENU DESIGN! Wszystkie te artykuły religijne oferuje nasz internetowy sklep z dewocjonaliami.

A jeśli sam sprzedajesz dewocjonalia lub jesteś właścicielem księgarni, zastanów się, czy nie warto swój sklep wzbogacić o dział DAYENU! Młode pokolenie chrześcijan jest zdecydowanie bardziej wyczulone na walory estetyczne w Kościele. Zwłaszcza, że gadżety religijne to doskonała metoda nowej ewangelizacji. Przecież w tym wszystkim liczy się tylko, by jeszcze mocniej oddać chwałę Bogu! Dlatego tandetne, plastikowe i kiczowate dewocjonalia są zdecydowanie passe.

Share this post

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.

WITAMY NA STRONIE SKLEPU z najfajniejszymi
gadżetami chrześcijańskimi na świecie!

Zanim zaczniesz się cieszyć szałem zakupów i designem nie z tej ziemi, chcemy Cię poinformować, że w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określanych jako „RODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”), wprowadziliśmy zmiany w naszym Regulaminie i Polityce Prywatności. Jeśli chcesz się z nim zapoznać, możliwe jest to TUTAJ.