Lampion roratni DIY [szablon]
/
/
Lampion roratni DIY [szablon]

Lampion roratni DIY [szablon]

Lampion roratni DIY z szablonem od DAYENU to idealna propozycja na Adwent! Niech Wasze pochodnie będą zapalone! Szablon lampionu wrzucamy za darmo! Pobierz, drukuj, wytnij, sklej i baw się dobrze! 

Lampion roratni to jeden z podstawowych gadżetów każdego szanującego się uczestnika rorat. Bo przecież Adwent to czas oczekiwania, a chyba ciężko czuwać przy zgaszonych pochodniach! Oczywiście, lampion, który tu prezentujemy, raczej nie powinien być zasilany żywym ogniem. Proponujemy raczej bezpieczną lampkę LED lub jeśli macie w sobie ducha majsterkowicza, małą żarówkę z baterią.

Jak zrobić lampion roratni?

Dla wszystkich fanów “do it yourself” wrzucamy zupełnie za darmo szablon, by zrobić samemu lampion roratni DIY! Jak tego dokonać? Nic prostszego! Wystarczy pobrać nasz szablon, wyciąć po krawędzi, a następnie zagiąć wzdłuż przerywanych linii. Do własnoręcznie wykonanego lampionu można dorobić rączkę, np. ze sznurka lub tasiemki. Na końcu należy umieścić odpowiednie źródło światła, skleić i gotowe!

Szablon do zrobienia lampionu adwentowego DAYENU DIY

Oto szablon DAYENU na lampion roratni DIY. Zapisz go na swoim komputerze (np. klikając prawym klawiszem myszki), wydrukuj, wytnij i baw się dobrze!

A jak wyglądają Wasze lampiony adwentowe?

Pochwalcie się, jak wyglądają Wasze lampki roratnie DAYENU i otagujcie je #jarajsiejaklampion! A może zrobiliście inny lampion lub świecę? Na Instagramie DAYENU zamieścimy najciekawsze propozycje. Nie możemy się doczekać na Wasze kreatywne prace!

Gra adwentowa za darmo!

Święta Bożego Narodzenia to czas dawania prezentów. Dlatego w DAYENU mamy dla Was jeszcze jedną propozycję do pobrania zupełnie za darmo! Jest to gra planszowa, którą również można samemu wydrukować: GRA ADWENTOWA.

Jeśli podobają się Tobie nasze projekty graficzne, musisz odwiedzić nasz sklep z dewocjonaliami DAYENU.

 

Share this post

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.

WITAMY NA STRONIE SKLEPU z najfajniejszymi
gadżetami chrześcijańskimi na świecie!

Zanim zaczniesz się cieszyć szałem zakupów i designem nie z tej ziemi, chcemy Cię poinformować, że w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określanych jako „RODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”), wprowadziliśmy zmiany w naszym Regulaminie i Polityce Prywatności. Jeśli chcesz się z nim zapoznać, możliwe jest to TUTAJ.