Jaki prezent dla religijnego chłopaka?
/
/
Jaki prezent dla religijnego chłopaka?
dewocjonalia dla mężczyzn

Jaki prezent dla religijnego chłopaka?

Potrzebujesz cudny prezent dla religijnego chłopaka na święta? Twój hiper wierzący mąż ma urodziny? Zastanawiasz jaki prezent dla księdza na komunię w ramach podziękować? Całe szczęście, jest DAYENU, sklep z dewocjonaliami nie z tej ziemi!

W związku z tym, że DAYENU słynie z odlotowych dewocjonaliów, na pewno znajdziecie tu nieziemskie religijne prezenty dla gości z duszą. I to bez względu na to, czy szukasz prezentu dla księdza na komunię lub w ramach podziękowania za prowadzenie wspólnoty, czy dla męża na święta. Nasze odjechane gadżety religijne są po prostu stworzone dla gości z duszą. Chociaż najlepiej przekonać się samemu na własnej skórze!

JAKI PREZENT DLA KSIĘDZA?

Prezent dla księdza, katechety czy lidera wspólnoty powinien być prosty, elegancki i praktyczny. Oczywiście, musi też być związany z wiarą! Prawdopodobnie najbardziej oczywistym pomysłem na prezent jest różaniec. Aczkolwiek w DAYENU chyba nic nie jest do końca oczywiste! Dlatego nasze różańce wykonane są z intensywnej, ciemnej lawy wulkanicznej. Dodatkowo, każdy różaniec na rękę wzbogaciliśmy o egzorcyzm w formie medaliku świętego Benedykta. Taki różaniec to mieszkanka wybuchowa!

Z pewnością nietypowym dodatkiem do prezentu dla religijnej osoby może okazać się malutki krzyż bizantyjski wykonany z drewna korkowego. Nasączony olejkami biblijnymi, mirrą, nardem, drzewem sandałowym i różą, zanurza nas w woń modlitwy! Krzyż można trzymać go w domu lub w samochodzie, jako znak przynależności do Chrystusa.

NIETYPOWY PREZENT DLA KATOLIKA

Choć rzecz jasna, religijne prezenty i gadżety religijne nie muszą być aż tak dosłowne, jak różaniec czy krzyż. Dlatego w DAYENU kochamy projekty, które traktują tematy kościelne i tradycyjne dewocjonalia z lekkim przymrużeniem oka! Jednym z takich religijnych pomysłów na prezent dla gościa z duszą może być kubek termiczny. Szczególnie, jeśli Twój wybranek kocha górskie wędrówki i ekstremalne wyczyny. Albo jeśli często podróżuje, a jego życiowe motto zamyka się w słowach: Cała nadzieja w Bogu i w kawie! Natomiast jeżeli kocha długie wędrówki, pielgrzymki i wyprawy z menażką, podaruj mu metalowy kubek z nadrukiem Czarnej Madonny! Oczywiście, niech w czasie tych wszystkich eskapad Maryja ma go w swej opiece!

KATOLICKA RANDKA

Otwieram wino ze swoją dziewczyną, w wersji Pieśni na Pieśniami brzmi nieco inaczej. Chociaż w Biblii różnica polega przede wszystkim na większej ilości alkoholu! “Pijcie przyjaciele, upajajcie się, najdrożsi!” Dokładni taki napis widnieje na torbach na wino z biblijnym cytatem. Bez względu na to, czy jesteście zwolennikami wesela bez alkoholu, ta torba to świetny pomysł na zapakowanie prezentu w stylu Pieśni nad Pieśniami. A skoro już o tej całuśnej księdza mowa, kompletując zestaw na randkę dla ukochanego nie zapomnij o olejkach! W DAYENU DESIGN znajdziesz całe biblijne SPA dla niej i dla niego! Jeśli Twój mąż nosi brodę z pewnością ucieszy go BARB, naturalny olejek do pielęgnacji brody i włosów. Natomiast nie możemy nie wspomnieć tu o naszym olejku nardowym NARD Song of Songs!

PREZENT DLA RELIGIJNEGO CHŁOPAKA

Olejek nardowy, nawet ten ze słodką mirrą i różą, był w czasach biblijnych stosowany zarówno przez panie, jak i przez panów! Ponadto, olejki nardowe sa idealne nie tylko do kąpieli, masażu, ale też do modlitwy! Takimi olejkami chrześcijanie Wschodu namaszczają sobie nadgarstki lub skronie, aby nieustannie czuć zapach Ziemi Świętej. Kadzidło, róża Damaszku, mirra i legendarny nard to bardzo intensywne perfumy. Olejki z Jerozolimy to również podstawa używanych przez kapłanów świętych olei do sakramentów. Tak więc zastanawiając się, jaki prezent dla księdza, biskupa czy mnicha – pamiętaj, że w sklepie z dewocjonali znajdziesz prawdziwe, naturalne olejki nardowe o zapachu Ziemi Świętej!

 

 

 

Share this post

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.

WITAMY NA STRONIE SKLEPU z najfajniejszymi
gadżetami chrześcijańskimi na świecie!

Zanim zaczniesz się cieszyć szałem zakupów i designem nie z tej ziemi, chcemy Cię poinformować, że w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określanych jako „RODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”), wprowadziliśmy zmiany w naszym Regulaminie i Polityce Prywatności. Jeśli chcesz się z nim zapoznać, możliwe jest to TUTAJ.