Karta Dużej Rodziny
/
/
Karta Dużej Rodziny
Karta dużej rodziny - zniżki dla rodzin 3+

Karta Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny to dla posiadaczy dużej rodziny szansa na dodatkowy rabat, także w sklepie DAYENU design. Wszyscy szczęśliwi posiadacze dzieci i karty KDR mogą liczyć u nas na 5% rabat. Cieszycie się?

Posiadanie dużej rodziny wiąże się niewątpliwie z dużymi wydatkami. Dlatego z myślą o tych, którzy kochają dzieci i mają ich sporo, DAYENU dołączyło do programu Karta Dużej Rodziny. Co to oznacza? Dodatkowe 5% zniżki dodawane do każdego zamówienia! Bez względu na to, czy zamawiasz artykuły dla dzieci czy raczej paginatory, stuły i kosmetyki – zyskujesz rabat!

Katolicka rodzina 3+

Spotkaliście się z tezą, że katolicka rodzina to duża rodzina? Z pewnością, sprzyja temu biblijne dziedzictwo, które w licznym potomstwie widziało błogosławieństwo i majętność. Współcześnie obserwujemy w ekonomii trend nieco przeciwny. Każde kolejne dziecko to nie dodatkowo para rąk do pracy i pomnażania majątku rodziców, ale wyzwanie także pod względem finansowym. Oczywiście, kochający rodzice będą widzieć w każdym dziecku ogrom miłości i błogosławieństwa. Ale nie zmienia to faktu, że spięcie codziennego budżetu może okazać się dla wielu wyzwaniem. Stąd właśnie pomysł, by poprzez program Karta Dużej Rodziny dotrzeć do rodzin 3+ i zaoferować, może niezbyt imponujące, ale jednak zniżki. Wielodzietni doskonale wiedzą, że mnożąc nawet niewielką kwotę przez wszystkich członków rodziny, zyskujemy nieraz sporą sumkę!

Dewocjonalia tanio dla KDR!

Co wielodzietni mogą kupić w sklepie z dewocjonaliami DAYENU? Dosłownie wszystko, bo zniżka obowiązuje na wszystkie produkty dostępne w sprzedaży bez wyjątku. Mogą to być więc naturalne kosmetyki Bible SPA, które są dobre dla mamy i dla pielęgnacji dzidziusia. Tudzież olejek do brody BARB – prezent dla taty i młodego mężczyzny, który rozpoczyna przygodę z goleniem. Albo gry edukacyjne, chrześcijańskie zabawki i książki, które można wykorzystać podczas katechezy czy edukacji domowej. Oczywiście, DAYENU to przede wszystkich autorskie, oryginalne i kreatywne artykuły religijne. W sklepie internetowym kupicie nasze dewocjonalia tanio, a na pewno – taniej. Mogą to być gadżety przydatne w lekturze Pisma Świętego, jak biblijne paginatory czy naklejki do Bible journaling. A także alby, stuły, ornaty i całe wyposażenie sakralne.

Choć, jak znamy życie i realia DAYENU, wielodzietni najczęściej będą do nas wpadać po śliniaczki! Po pierwsze, są one lekkie i praktyczne. A po drugie, leżą na chrześcijańskich bobasach jak ulał! Pewnie dlatego, że oba wzory inspirowane są Biblią! Jeśli więc należycie do ekipy 3+, zerknijcie na te biblijne cytaty w nowym ujęciu! “Bezpieczny przy piersi mej matki” i “Anioły na rękach będą Was nosić!” Prawda, że to takie prawdziwe?

DAYENU 5% dla programu Karta Dużej Rodziny

W jaki sposób uzyskać zniżkę w sklepie z dewocjonaliami DAYENU? Najlepiej wyślij do nas mail [kontakt]! W treści i temacie wiadomości wystarczy tylko napisać “prośba o zniżkę dla KDR”. Można też przesłać numer lub zdjęcie karty. Z tego tytułu naliczymy odpowiedni rabat, wygenerujemy kod i odeślemy na podany adres e-mail. Jeżeli zależy Wam na czasie, pamiętajcie, że może do nas również zadzwonić! Telefon także znajdziecie w zakładce KONTAKT [dewocjonalia telefon]. Pozostaje nam tylko życzyć udanych zakupów!

Share this post

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.

WITAMY NA STRONIE SKLEPU z najfajniejszymi
gadżetami chrześcijańskimi na świecie!

Zanim zaczniesz się cieszyć szałem zakupów i designem nie z tej ziemi, chcemy Cię poinformować, że w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określanych jako „RODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”), wprowadziliśmy zmiany w naszym Regulaminie i Polityce Prywatności. Jeśli chcesz się z nim zapoznać, możliwe jest to TUTAJ.