Wystrój wnętrz: miłość
/
/
Wystrój wnętrz: miłość

Wystrój wnętrz: miłość

Marzysz, by zamieszkać tam, gdzie JA JESTEM? Spokojnie, nasz Oblubieniec już poszedł przygotować nam miejsce. Imprezka weselna będzie dość huczna, bo Dziedzic ma sporą chatę…. Tak nas zapewnia Jezus Chrystus.

NIEBIAŃSKI DESIGN
Ukochany już poszedł przygotować nam miejsce, abyśmy mogli przez wieczność cieszyć i radować Jego obecnością. Nabył (nota bene – za wielką cenę) wszelki bezkres szeolu i beznadziei i właśnie tam ustanowił Swoje Królestwo, Niebieskie Jeruzalem, Miasto Pokoju. Ekskluzywny wystrój wnętrza wzorowany na pięknie Królewskiego Syna, odbija majestat i chwałę. Bo ten dom projektowała MIŁOŚĆ. Jeżeli chcesz po wieczne czasy podziwiać Boski design, dokonaj rezerwacji już teraz! Warto! Zupełnie za darmo!
Dayenu design for God poleca 🙂

Share this post

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.

WITAMY NA STRONIE SKLEPU z najfajniejszymi
gadżetami chrześcijańskimi na świecie!

Zanim zaczniesz się cieszyć szałem zakupów i designem nie z tej ziemi, chcemy Cię poinformować, że w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określanych jako „RODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”), wprowadziliśmy zmiany w naszym Regulaminie i Polityce Prywatności. Jeśli chcesz się z nim zapoznać, możliwe jest to TUTAJ.