RELIGIA MEMY I WOLNE ŻARTY!
/
/
RELIGIA MEMY I WOLNE ŻARTY!
śmieszne memy religia katolickie żarty papież filozofia dayenu design

RELIGIA MEMY I WOLNE ŻARTY!

Religia memy i wolne żarty! Zobacz, z czego śmieją się katolicy! Najlepsze katolickie memy polecają się na lekcję religii, katechezę i rekolekcje. Jeśli spodziewasz się tu jednak żartów o księżach, siostrach zakonnych czy papieżu, to lepiej zapnij pasy! Zapowiada się jazda bez trzymanki! Oto TOP 5 memy katolickie DAYENU!

Gdybyśmy mieli wybrać TOP 5 RELIGIA MEMY, zapewne wybralibyśmy właśnie te. Dlaczego? Nie wiemy sami! Ale sprawdźcie i koniecznie zostawcie notkę w komentarzu, które katolickie memy podobają się Wam najbardziej. A my zaczynamy już odliczanie po krainie żartów, śmiechów i gaf. I obiecujemy, że nie będą to tylko memy religia i papież. Co się dziwisz? W DAYENU inspiruje nas wszystko, bo skoro Bóg jest wszędzie, nie ma się co ograniczać. Dlatego bez obaw możesz pochwalić się tymi memami na lekcji religii. A jeśli trafi tu jakiś ateista, zapewniamy, że będzie bawił się równie przednie. Kto wie, może religijne memy skłonią i jego do zadumy.

MIEJSCE 5. FILOZOFIA RELIGIA MEMY

Ranny Arthur Schopenhauer raczej nie odmawiał jutrzni. A szkoda. Pesymistyczne memy filozoficzne z pewnością nie nastrajają tak dobrze jak katolickie memy. Kiedy wstają zorze – są ranne! Innymi słowy – kiedy ranne wstają zorze, nic Ci bejbe nie pomoże! Choć w DAYENU jesteśmy nieco bardziej uśmiechnięci i lubimy powtarzać: Cała nadzieja w Bogu i… w kawie!

 Arthur Schopenhauer, religia memy filozofia

Memy z Arturem Schopenhauerem to klasyka gatunku! W DAYENU połączyliśmy je ze słowami jutrzni. Kiedy wstają zorze – są ranne!

 

MIEJSCE 4. PAPIEŻ JAN PAWEŁ II I CO SIĘ DZIWISZ?

Jan Paweł II jest autorem wielu cennych tekstów, listów, encyklik i adhortacji, które dotykają tematu rodziny, miłości i narzeczeństwa. Ale ten tekst zdecydowanie wygrywa w kategorii katolicki podryw roku! TOTUS TUUS, Maleńka! CAŁY TWÓJ! I nie ważne, czy wyznanie kierujesz w stronę Matki Bożej czy realnej niewiasty, z którą chcesz spędzisz resztę życia. Oddanie, pasja, miłość po łacinie brzmią jakoś piękniej i potrafią zdobyć nie jedno serce.RELIGIA MEMY Co tu się odjaniepawla? Katolickie memy z papieżem JP2, Totus Tuus i co się dziwisz? DAYENU DESIGN

Najlepszy tekst na katolicki podryw? Totus Tuus, Maleńka! I nie musimy chyba nikomu tłumaczyć, że autorem tych słów jest papież Jan Paweł II. Katolickie memy DAYENU

3. ŚWIĘTY SPOKÓJ!

Można zastanawiać się, który święty jest świętym ulubionym: święty Franciszek, ojciec Pio, a może Faustyna Kowalska? Są takie chwile, zwłaszcza, gdy zbliża się piąteczek, że naszym ulubionym świętym jest tylko święty spokój! Jak to brzmi po łacinie? Dostojnie! Sanctum silentium! Lub jak powiedziałby to święty don Bosco: Santo silenzio! Generalnie: Basta! Pora na odpoczynek!

Ulubiony święty? Święty spokój! Religia memy

Ulubiony święty? Święty spokój! Weekendowa grafika DAYENU DESIGN dla wszystkich, którzy marzą o odrobienie odpoczynku.

2. JEZUS I ZUS!

Pytanie stare stare jak świat, korupcja i finanse: Czy powinno się płacić podatki? Odpowiedź Jezusa jest jak zwykle bezbłędna, choć troszkę ją uwspółcześniliśmy. Co boskie, oddajcie Bogu, a co cesarskie… do ZUSu! Jaka epoka, tacy celnicy…

ZUS PODATKI JEZUS uczciwość

Jezus i ZUS! Zastanawiasz się, czy płacić podatki? Pamiętaj, że odpowiedź na każde pytanie znajdziesz w Biblii i memach DAYENU

 1. Rodzina Bogiem silna!

Statystyki i katolickie memy nie kłamią! W każdej rodzinie jest co najmniej jeden świr religijny. Jeśli nikogo nie kojarzysz, to znaczy, że to Ty! Założymy się, że Katechizm Kościoła masz w małym paluszku, wersety z Biblii recytujesz na pamięć, a różańce odmawiasz na okrągło. A jeśli nie, ciekawi jesteśmy, co robisz na stronie z religijnymi memami! Nie świruj! Uśmiechnij się!

W każdej rodzinie jest co najmniej jeden świr religijny. Jeśli nikogo nie kojarzysz, to znaczy, że to ty! / oczywiście religijne memy DAYENU DESIGN.

 

 

Share this post

Comments

  • Super,jestem pierwszy raz na Wasze stronie. Plecił mi kolega. I cieszę się. Pozdrawiam

    Jadzia
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.

WITAMY NA STRONIE SKLEPU z najfajniejszymi
gadżetami chrześcijańskimi na świecie!

Zanim zaczniesz się cieszyć szałem zakupów i designem nie z tej ziemi, chcemy Cię poinformować, że w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określanych jako „RODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”), wprowadziliśmy zmiany w naszym Regulaminie i Polityce Prywatności. Jeśli chcesz się z nim zapoznać, możliwe jest to TUTAJ.