Katolickie memy DAYENU
/
/
Katolickie memy DAYENU

Katolickie memy DAYENU

Katolickie memy to dość specyficzny obszar ewangelizacji. Ale czy nie między innymi memy miał na myśli Jan Paweł II pisząc o nowych formach ewangelizacji? Bez wątpienia, DAYENU tworzy katolickie memy w zupełnie nowy sposób. Zresztą, sprawdźcie sami! Oto galeria z najśmieszniejszymi memami DAYENU!

KATOLICKIE MEMY

Po pierwsze, śmieszne katolickie memy to nie taka prosta sprawa! Przestawiamy galerię z naszymi ulubionymi memami o lekkim zabarwieniu katolickim. Jeśli lubisz taki chrześcijański humor, z pewnością spodobają Ci się również nasze katolickie memy na Instagramie i Facebooku DAYENU! Prawie codziennie zamieszczamy tam nową dawkę żartów i memów! W rezultacie powstała chyba największa fabryka kato memów na świecie!

NOWA EWANGELIZACJA

Katolickie media nie często publikują memy. A szkoda, bo katolickie memy to jedna z najśmieszniejszych form Nowej Ewangelizacji. Co więcej, proste, zabawne, zadziorne memy nie tylko bawią, ale również zachęcają do głębszej refleksji. Dlatego stworzyliśmy specjalną galerię pełną memówi DAYENU! Oczywiście, wybór był dość subiektyny. Z pewnością, wynika to z ilości memów, które tworzymy. Ciekawe, czy już wiesz, który mem jest Twoim ulubionym?

SKLEP Z DEWOCJONALIAMI

W związku z tym, że jak mniemamy, podobają Ci się katolickie memy, zaglądnij do sklepiku z dewocjonaliami i artykułami religijnymi DAYENU. Przede wszyatkim, mamy w nim nie tylko kubki z katolickimi memami. Prawdopodobnie ucieszą Was też gry dla dzieci, prezenty na Chrzest, Bierzmowanie czy Pierwszą Komunię oraz tradycyjne artykuły liturgiczne i dewocjonalia. Wydaje się, że to całkiem spory asortyment jak na artykuły religijne. Z pewnością, najbardziej odjechany. Istotnie, mówimy w DAYENU, że jest nie z tej ziemi! Reasumując, jeśli podoba Ci się nasze poczucie himoru… Z pewnością spodoba się Tobie również nasz sklep z dewocjonaliami!

WIARYGODNIE

Na koniec coś z zupełnie innej beczki! Bowiem… Godne uwagi są także prace naukowe, które powstały na temat katolickich memów. W związku z tym, że memy DAYENU zajmują tam czołowe miejsce, jesteśmy z tego powodu bardzo dumni. Oczywiście, sami przyznacie, że brzmi to jak kolejny żart. Najwidoczniej Pan Bóg ma jednak niesamowite poczucie humoru! Bez wątpienia, to właśnie dzięki Bogu, pomysłów na nowe memy nam nie brakuje!

Share this post

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.

WITAMY NA STRONIE SKLEPU z najfajniejszymi
gadżetami chrześcijańskimi na świecie!

Zanim zaczniesz się cieszyć szałem zakupów i designem nie z tej ziemi, chcemy Cię poinformować, że w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określanych jako „RODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”), wprowadziliśmy zmiany w naszym Regulaminie i Polityce Prywatności. Jeśli chcesz się z nim zapoznać, możliwe jest to TUTAJ.