WEEKENDOWE WARSZTATY KREATYWNOŚCI
/
/
WEEKENDOWE WARSZTATY KREATYWNOŚCI

WEEKENDOWE WARSZTATY KREATYWNOŚCI

Pierwsze warsztaty kreatywności, a w szczególności kreatywnego czytania Pisma Świętego z ekipą DAYENU i odrobiną Boskiego humoru odbyły się w Hebdowie! Dayenu zapisało się memami na kartach historii w miejscu niegdyś największej biblioteki w tej części Europy! A później? Warsztatów było co niemiara! Poznań, Kraków, Opole, Toruń…. Może też chcesz wziąć w nich udział?

WARSZTATY KREATYWNOŚCI!

Skoro lubisz DAYENU, zakładamy, że nie jesteś do końca normalny, ani też zwyczajny. I super! Bo kochamy szalonych i odlotowych ludzi! Chcemy Was poznać i pokazać, jak pracujemy nad Słowem Bożym. Dawno, dawno temu, mnisi i najlepsi spece od ozdabiania Biblii tworzyli niezwykłe manuskyrpty, który miały usprawnić wchłanianie Pisma Świętego. Pora, by stworzyć uwspółcześnioną wersją Biblii Pauperum!

Tematy przykładowych warsztatów:

-TWORZYMY MEMY! Chrześcijaństwo czyli wielka radość! (czas trwania od 2godzin-4godzin)
-NA MARGINESIE BIBLII. Od manuskryptów po Bible Journaling. Warsztaty dekorowania Pisma Świętego. (Od 1,5 – 3 godzin)
-BOSKA REKLAMA! Od Lectio Divina do współczesnych technik tworzenia haseł reklamowych, plakatu, ulotki. (czas trwania od 3-6 godzin)
-LOGO OMG! Prosty kurs towrzenia prostych znaków graficznych (czas trwania od 2-4 godzin)
Dla kogo warsztaty kreatywności? Dla dzieci i młodzieży, dla wspólnot i duszpasterstw, dla studentów i profesjonalistów. Postaw na radość!

 

 

Share this post

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.

WITAMY NA STRONIE SKLEPU z najfajniejszymi
gadżetami chrześcijańskimi na świecie!

Zanim zaczniesz się cieszyć szałem zakupów i designem nie z tej ziemi, chcemy Cię poinformować, że w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określanych jako „RODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”), wprowadziliśmy zmiany w naszym Regulaminie i Polityce Prywatności. Jeśli chcesz się z nim zapoznać, możliwe jest to TUTAJ.