WZNIEŚ GŁOS
/
/
WZNIEŚ GŁOS

WZNIEŚ GŁOS

Rozpoczynamy na chwałę Pana!

Wznieśmy okrzyk wojenny, albowiem Pan daje miasto w moc naszą! [Joz 6,16] Na dźwięk Jego głosu huczą wody w niebie [Jr 51,16], więc wznieśmy głos ku chwale opoki naszego zbawienia! Oto wstępuje Król chwały!

Biblia to najczęściej kupowana książka świata! Ten bestseller ma ponad milion słów. Czy przeczytałeś dziś choć jedno z nich? / grafika DAYENU DESIGN fot. A.Burden Unsplash

«Któż jest tym Królem chwały?» [Psalm 24] Pan, dzielny i potężny, Pan, potężny w boju.

On nie złamie trzciny nadłamanej, nie zagasi knotka o nikłym płomyku [Iz 42,3], dlatego miej nadzieję w Panu i wznieś modlitwę za Resztę, która jeszcze pozostaje [Iz 19,4] poza bramami Królestwa.

Share this post

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.

WITAMY NA STRONIE SKLEPU z najfajniejszymi
gadżetami chrześcijańskimi na świecie!

Zanim zaczniesz się cieszyć szałem zakupów i designem nie z tej ziemi, chcemy Cię poinformować, że w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określanych jako „RODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”), wprowadziliśmy zmiany w naszym Regulaminie i Polityce Prywatności. Jeśli chcesz się z nim zapoznać, możliwe jest to TUTAJ.