Twoja Biblia
/
/
Twoja Biblia
twoja biblia pismo święte bible journaling

Twoja Biblia

Twoja Biblia leży zakurzona na półce, czy szafce nocnej? Jest zniszczona i popisana jak pamiętnik, a może elegancko oprawiona i ozdobiona naklejkami? Oto kilka wskazówek na to, by Twoja Biblia była jeszcze piękniejsza!

Piękna i Bestia: Twoja Biblia żyje!

Należysz do teamu “kto czyta nie błądzi” czy raczej “nie ruszaj, bo się poniszczy”? Jeśli myślisz, że Twoja Biblia będzie mieć się lepiej, gdy będzie leżeć na półce na honorowym miejscu, popełniasz błąd! Biblia lubi, gdy jest otwierana, wertowana, a przede wszystkim czytana. Zabierz ją na spacer i na wycieczkę. Zrób sobie małą pielgrzymkę. Bynajmniej, w noszeniu wszędzie ze sobą Biblii wcale nie chodzi o to, by dźwigać makulaturę i wyrabiać sobie muskuły. Sięgaj po tekst Ewangelii, proroctw i psalmów, a jeśli natrafisz na wers, który przykuje Twoją uwagę – powtarzaj go, aż zapadni Ci w pamięć. Słowa Pisma Świętego mają niezwykłą moc. Jeśli będziesz codziennie sięgać po biblijne cytaty, szybko zorientujesz się, że Twoja Biblia żyje!

Złote paginatory i różowa Biblia dla kobiet to zestaw idealny! Złote naklejki na Biblię pasują na każdą Biblię, nie tylko taką do Bible Journaling!

Złote paginatory pasują na każdą Biblię! Dodaj swojej Biblii nowego blasku! Projekt paginatorów DAYENU design

Biblijny re-design!

Warto, aby Twoja Biblia wyróżniała się na półce. Mała personalizacja na pewno nie zaszkodzi. Co zrobić, by Księga nad Księgami wyglądała jeszcze cudniej? Czy można i w ogóle jak udekorować Biblię? Spokojnie! Świętość Pisma Świętego nie leży w druku czy papierze księgi, ale w treści. Jeśli więc zapiszesz na marginesie Pisma ulubiony cytat czy komentarz do czytania z dnia – nie popełnisz grzechu! Co więcej, będziesz raczej jak średniowieczny mnich – skryba, który skrzętnie studiował wers po wersie, zachwycając się każdym z nich. Najlepsze, że do dekorowania i personalizowania Twojej Biblii nie potrzebujesz wcale wykupić sklep z dewocjonaliami. Wystarczy kilka trików DIY – zrób to sam i odrobina kreatywności!

Dekorowanie Biblii krok po kroku – jak ozdobić Pismo Święte?

  • Zainwestuj w okładkę! Niekoniecznie musi to być skurzany futerał zapinany na zamek. Okładka na Biblię to nie portfel. Okładkę na Biblię możesz wykonać sam wycinając odpowiedni rozmiar z wybranym wzorem. Może posłuży do tego religijny plakat, pocztówka albo katolicka gazeta z reprodukcją mistrzów malarstwa? Bądź eko i bądź kreatywny!
  • Naklejaj, przyklejaj, wlepiaj! Religijne naklejki i biblijne paginatory to Twoi sprzymierzeńcy. Wprowadź kolor do Pisma Świętego! Podkreślaj, zakreślaj i wbijaj biblijne stemple! Ba, biała marginesy aż się proszę o biblijny tatuaż! Jeśli dekorujesz Biblię z miłości do Słowa Bożego, pamiętaj, że… Mojżesz wszystko!
  • Ulubione biblijne cytaty zaznaczaj zakładkami i znacznikami stron. Możesz nawet na stałe przymocować do górnej kapitałki wstążeczki, które pozwolą Ci szybko zaznaczyć ważne strony. A co najważniejsze, nigdy się nie zgubią! Sam wybierz kolor i wzór! Samodzielnie możesz też wykonać zakładkę do Pisma Świętego DIY!
Stemple biblijne i naklejki religijne z cytatami z Pisma Świętego! AMEN? Wyraź słowami swój zachwyt nad Słowem Bożym! Gadżety religijne i dewocjonalia DAYENU design

Stemple biblijne i naklejki to świetny sposób na czytanie Pisma Świętego! Zaznaczaj, rób pieczątki, podkreślaj ulubione cytaty biblijne! Materiały edukacyjne na lekcję katechezy od DAYENU design chrześcijański i artykuły religijne

Produkty biblijne dla fanów Pisma Świętego

Amerykański rynek chrześcijański pełen jest artykułów biblijnych i gadżetów do Bible journaling. A gdzie w Polsce znaleźć produkty biblijne dla fanów Pisma Świętego? Czasami w dobrych księgarniach na półkach do scrapbooking można znaleźć prawdziwe skarby! Naturalnie, możemy polecić także nasz sklep z dewocjonaliami DAYENU design. Sprawdź, naszą ofertę! Naklejki do Bible journaling, tatuaże biblijne, stemple biblijne czekają, by ozdobić Twoją Biblię!

Share this post

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.

WITAMY NA STRONIE SKLEPU z najfajniejszymi
gadżetami chrześcijańskimi na świecie!

Zanim zaczniesz się cieszyć szałem zakupów i designem nie z tej ziemi, chcemy Cię poinformować, że w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określanych jako „RODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”), wprowadziliśmy zmiany w naszym Regulaminie i Polityce Prywatności. Jeśli chcesz się z nim zapoznać, możliwe jest to TUTAJ.