Świadectwo bierzmowania
/
/
Świadectwo bierzmowania
świadectwo bierzmowania online

Świadectwo bierzmowania

Świadectwo bierzmowania, zaświadczenie o spowiedzi i dokumenty dla świadka. Bierzmowanie, jak każdy sakrament, wymaga nieco biurokracji. Zamiast kupować, wydrukuj za darmo dokumenty ze strony DAYENU.

Bierzmowanie to sakrament dojrzałości. Aby przyjąć ten sakrament w Kościele Katolickim, musimy spełnić pewne wymogi formalne i przygotować się na odrobinę biurokracji. Najważniejszym dokumentem, który otrzymamy, jest świadectwo bierzmowania. To dzięki temu świadectwu, będziemy mogli w przyszłości przyjąć inne sakramenty, wziąć ślub albo otrzymać święcenia kapłańskie. Oczywiście, papierologia to najmniej istotna część tego świętego wydarzenia. Jednak zanim nastanie dzień, w którym namaszczeni zostaniecie Duchem Świętem i otrzymacie Jego dary, trzeba się nieco przygotować.

Świadectwo bierzmowania

Dostępne na polskim rynku dewocjonaliów świadectwa kościelne nie należą delikatnie rzecz ujmując do najładniejszych. Dlatego postanowiliśmy w DAYENU stworzyć takie świadectwo bierzmowania. Bardzo proste, bez zbędnych ozdobników i kiczowatych czcionek. Wrzucamy je poniżej. Jeżeli chcecie, możecie je sobie wydrukować za darmo dla siebie lub całej grupy z lekcji religii czy katechezy. Niech nic Was już więcej nie stresuje i nie kosztuje!

Świadectwo bierzmowania

Świadectwo bierzmowania do pobrania za darmo! Wydrukuj, wypełnij i oddaj w odpowiednie ręce! Projekt DAYENU design

Zaświadczenie dla świadka bierzmowania

Dodatkowo, przygotowaliśmy też zaświadczenie dla świadka bierzmowania. Również w podobnej, minimalistycznej stylistyce i także do pobrania za darmo. Idealne dla wszystkich, którzy tak jak my, załatwiają takie sprawy w ostatniej chwili. Można pobrać je nawet dzień przed uroczystością wydrukować je na domowej drukarce.

świadectwo świadka bierzmowania wzór

Świadectwo świadka bierzmowania to jeden z dokumentów wymaganych od osób, które towarzyszą duchowo kandydatom do bierzmowania. Pobierz plik za darmo, wydrukuj, wypełnij.

Dokumenty potrzebne do bierzmowania

Jakie dokumenty są potrzebne przed Sakramentem Bierzmowania? Najlepiej, jeśli sprawdzisz w swojej parafii lub w miejscu, gdzie będziesz do tego sakramentu przystępować. Część duszpasterzy wymaga zaświadczenia o odbytej spowiedzi. Niektórzy, jeśli nie uczęszczali z grupą na katechezę czy lekcję religii, zaświadczenia o przygotowaniu do bierzmowania. Najważniejsze jednak, żeby to wydarzenie przeżyć w swoim sercu. Bierzmowanie to sakrament, w którym Duch Święty przychodzi do nas i w sposób szczególny namaszcza darami dla budowania Kościoła. Niech działa w Was z mocą, niech Was uświęca i prowadzi na drodze do świętości!

Share this post

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.

WITAMY NA STRONIE SKLEPU z najfajniejszymi
gadżetami chrześcijańskimi na świecie!

Zanim zaczniesz się cieszyć szałem zakupów i designem nie z tej ziemi, chcemy Cię poinformować, że w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określanych jako „RODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”), wprowadziliśmy zmiany w naszym Regulaminie i Polityce Prywatności. Jeśli chcesz się z nim zapoznać, możliwe jest to TUTAJ.