Jesus Freaks
/
/
Jesus Freaks

Jesus Freaks

Jeżeli nie zostałeś ostatnio z powodu Chrystusa wyśmiany, odrzucony i nazwany świrem, przyjrzyj się swojej wierze. Może coś z nią nie tak.

Całun Turyński - wierzyć czy nie wierzyć? projekt demotywatora Dayenu desgn for God / obraz Turin Shroud (Caravaggio) �2003 Rev. Albert R. Dreisbach Jr. Collection, STERA, Inc.

Całun Turyński – wierzyć czy nie wierzyć? Projekt demotywatora Dayenu design for God / obraz Turin Shroud (Caravaggio) �2003 Rev. Albert R. Dreisbach Jr. Collection, STERA, Inc.

BŁOGOSŁAWIENI, KTÓRZY UWIERZYLI

Wiara to absolutne szaleństwo. Coś między wypłynięciem na suchego przestwór oceanu, a porwaniem się z motyką na słońce – w dzień zdecydowanie pochmurny.

Bo co mogłoby niby umocnić zachwianą wiarę? Jaki “dowód” potwierdziłby istnienie Boga? Jego widzialność? Może Bóg, który stałby się człowiekiem? Chodziłby obok nas i wciąż czynił cuda… Na przykład umarł, później znów ożył pod wpływem wewnętrznego promieniowania i jeszcze jako dowód pozostawił Swoje odbicie w 3D na kawałku płótna, które przetrwałoby wojny, krucjaty, pożary, prześladowania, zarazy, a przy porównaniu z trzema innymi równie starymi tkaninami z Boskim wizerunkiem wykazywało identyczność bliską dokładności lasera?

Czy wtedy byśmy uwierzyli?

No chyba nie… Bo nawet charyzmatycy i mistycy, którzy widzieli Jezusa i tacy, którzy mieli okazję dotykać Jego święte ciało (nie tylko w formie Eucharystii) znajdywali milion powodów, by Boską obecność odrzucić, zaprzeczyć opatrzności i pośród ciemnych chmur wątpić w Światłość (niegdyś tak bliską).

Ale świętość i radość w Panu (ni mniej ni więcej tylko błogosławieństwo) w tym się objawia, że nawet w najciemniejszym momencie niewiary – uzdatnia do trwania w wierze. Dziwne? A jakże. Szalone? Ba! Witamy w świecie Jesus Freaks!

Święta Faustyna świetnie wpasowałaby się w etykietkę Jesus freaks. Była tak wielkim świrem Jezusa, że aż ogłoszoną ją świętą / projekt Dayenu design for God

Święta Faustyna świetnie wpasowałaby się w etykietkę Jesus freaks. Była tak wielkim świrem Jezusa, że aż ogłoszoną ją świętą / projekt Dayenu design for God

 

Share this post

Comments (2)

 • Ciesze sie ze znalazlem twoja stronke, teraz jestem tu stalym gosciem, tylko troche ciezko bylo ja znalezc w wyszukiwarce na podana fraze, trzeba ja lepiej wypozycjonowac. Podlacz sobie ja do systemu wymiany linkow i masz pozycjonowanie za darmo, ruch powinienen ci wzrosnac kilkakrotnie jak wbijesz sie na pierwsza strone google.
  Wpisz sobie w google – seo stronka z seo poradami – tu jest wszystko opisane, napewno ci sie przyda
  pozdro

  Majkello
  Odpowiedz
  • Dzięki 🙂

   Dorotka
   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.

WITAMY NA STRONIE SKLEPU z najfajniejszymi
gadżetami chrześcijańskimi na świecie!

Zanim zaczniesz się cieszyć szałem zakupów i designem nie z tej ziemi, chcemy Cię poinformować, że w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określanych jako „RODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”), wprowadziliśmy zmiany w naszym Regulaminie i Polityce Prywatności. Jeśli chcesz się z nim zapoznać, możliwe jest to TUTAJ.