Wartościowe gry dla dzieci [ranking DAYENU]
/
/
Wartościowe gry dla dzieci [ranking DAYENU]
Wartościowe gry dla dzieci - prezenty i gry religijne!

Wartościowe gry dla dzieci [ranking DAYENU]

Wartościowe gry dla dzieci, które uczą i bawią! Przedstawiamy ranking 7 gier dla dzieci z chrześcijańskimi wartościami DAYENU. Inspirowane Biblią i wiarą gry to świetny pomysł na prezent pod choinkę!

1. BIBLIJNE GRY DLA DZIECI

Wartościowe gry dla dzieci to takie, które zaangażują całą rodzinę do zabawy. Pierwszą propozycją w naszym rankingu jest gra biblijna MANHU. Z pewnością zgromadzi razem dużych i małych. Nie wymaga umiejętności pisania i czytania, przy czym rozwija abstrakcyjne myślenie bez względu na wiek. Składa się na nią kilkadziesiąt pięknie ilustrowanych kart z biblijnymi motywami. Trzeba je tylko nazwać, czyli hebrajskie MANHU (co to jest) – lub z łaciny dixit. Jeśli chcesz znaleźć świetny katolicki prezent na komunię, designersko wydane MANHU to propozycja numer jeden.

MANHU to gra biblijna projektu DAYENU! Ponad 50 kart z niezwykłymi biblijnymi ilustracjami nasuwa różne skojarzenia. Nazywaj je po swojemu i wygraj talenty!

MANHU to gra biblijna projektu DAYENU! Ponad 50 kart z niezwykłymi biblijnymi ilustracjami nasuwa różne skojarzenia. Nazywaj je po swojemu i wygraj talenty!

 

2. KOSTKI KAZANIOWE, CZYLI BIBLIJNE STORY CUBES

Jeśli chcecie potrenować głoszenie Ewangelii, te kostki biblijne są dla Was! Idealny pomysł na prezent dla kleryków, na święcenia czy prymicje. Rzuć kostki, sprawdź, jakie wylosowałeś symbole i powiedz jak najszybciej kazanie. Za każdy użyty cytat z Pisma Świętego masz dodatkowy punkt, za każdą herezję punkt minus. A jeśli trafisz na list pasterski Episkopat Polski nie mówisz kazania i tracisz kolejkę… Życzymy dobrej zabawy!

Bible Box to kostki kazaniowe dla księży i nie tylko! Szukasz kazania w internecie? Z tą śmieszną grą religijną DAYENU DESIGN potrenujesz biblijne opowieści. Story cubes w wersji chrześcijańskiej!

Bible Box to kostki kazaniowe dla księży i nie tylko! Szukasz kazania w internecie? Z tą śmieszną grą religijną DAYENU DESIGN potrenujesz biblijne opowieści. Story cubes w wersji chrześcijańskiej!

 

3. oraz 4. KLASZTORNE KALAMBURY

Przenosimy się w klimat średniowiecza, do klasztorów, eremów i zakonów. Jak dobrze znasz terminologię monastyczną? Idealny pomysł na katechezę, jako wartościowa gra dla całej grupy, ściąga lub mini quiz w czasie kwarantanny. Przedstawiaj lub rysuj wskazane hasło, ale pamiętaj, że nie możesz użyć żadnego wyrazu z indeksu słów zakazanych. Klasztorne kalambury dostępne są w dwóch wersjach. Pierwsza, niebieska, zawiera standardowe hasła z zakresu katechizmu dla dzieci. Natomiast druga, czerwona, to prawdziwa gratka dla fanów tradycyjnej liturgii, łaciny i teologii.

Szukasz prezentu dla ministrantów, fanów tradycyjnej liturgii czy teologii Kościoła Katolickiego? No to znalazłeś prezent idealny! Klasztorne kalambury w wersji hard!

 

5. CLARO – katolickie dobble

Pokój i dobro! Katolickie dobble w wersji ze świętym Franciszkiem z Asyżu i świętą Klarą to gra na spostrzegawczość dla małych i dużych dzieci. Ta katolicka gra karciana zawiera takie symbole jak krzyż San Damiano, wilk z Gubio czy żłóbek betlejemski ze stajenki w Greccio. Mamy nadzieję, że kojarzysz te wszystkie historie związane z życiem świętego Franciszka. Jeśli nie – tym bardziej zachęcamy do gry!

Dobble w wersji chrześcijańskiej nie tylko dla ministrantów! Tę grę pokocha cała rodzina! Idealny prezent na Komunię!

Katolickie dobble ze świętym Franciszkiem z Asyżu nie tylko dla ministrantów! Tę grę pokocha cała rodzina! Idealny prezent na Komunię!

 

6. Mojżesz wszystko!

Nasze hasło znalazło wreszcie swoje miejsce na grze z książką “Mojżesz wszystko”. W rzeczywistości, Mojżesz to jeden z trzech bohaterów gry, gdzie wszystko może się zdarzyć! Ryzykuj, kombinuj i wygrywaj złoto Egiptu! Drogę do Ziemi Obiecanej umilać będzie także lektura mini książeczki z przygodami Mojżesza. Gra pakowana jest w ekologiczną tubę.

Mojżesz wszystko to nowa gra DAYENU DESIGN! Tym razem przenosimy się w krainę plag, piramid i pustyń. Pomóż Mojżeszowi bezpiecznie przepłynąć przez wody Nilu, pokonaj krokodyle i swoich przeciwników, byś mógł zanucić: "DAJ DAJENU"!

Mojżesz wszystko to nowa gra DAYENU DESIGN! Tym razem przenosimy się w krainę plag, piramid i pustyń. Pomóż Mojżeszowi bezpiecznie przepłynąć przez wody Nilu, pokonaj krokodyle i swoich przeciwników, byś mógł zanucić: “DAJ DAJENU”!

 

7. Biblia do żucia!

Dobrze czytasz. Biblia do codziennego przeżuwania i przeżywania. Wrzucamy ją do tekstu prezentującego wartościowe gry dla dzieci, ale Biblia do żucia służy bardziej do modlitwy, niż zabawy. Papierowe fiszki z cytatami z Pisma Świętego zapakowane są w zabawne opakowanie, aby jeszcze bardziej zachęcić dzieci do medytacji. Noś Biblię je zawsze przy sobie! Choćby w formie… gumy do żucia! Z tyłu opakowania znajdziecie jedną z najpopularniejszych metod rozważania Pisma Świętego, lectio divina.

Biblia do żucia to fiszki z cytatami biblijnymi, które sprawią, że szybciej weźmiesz je sobie do serca. Przeżuwaj słowo i przeżywaj je w swym wnętrzu. Biblia do żucia DAYENU DESIGN

Biblia do żucia to fiszki z cytatami biblijnymi, które sprawią, że szybciej weźmiesz je sobie do serca. Przeżuwaj słowo i przeżywaj je w swym wnętrzu. Biblia do żucia DAYENU DESIGN

 

Pamiętaj, że wszystkie wartościowe gry dla dzieci DAYENU zamówić możesz na naszej stronie. Sklep z dewocjonaliami DAYENU oferuje także inne pomoce dla potrzeb nowej ewangelizacji. Jeśli zamawiasz większą ilość – skontaktuj się z nami. Oferujemy atrakcyjne rabaty na gry chrześcijańskie i karciane gry biblijne.

Share this post

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.

WITAMY NA STRONIE SKLEPU z najfajniejszymi
gadżetami chrześcijańskimi na świecie!

Zanim zaczniesz się cieszyć szałem zakupów i designem nie z tej ziemi, chcemy Cię poinformować, że w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określanych jako „RODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”), wprowadziliśmy zmiany w naszym Regulaminie i Polityce Prywatności. Jeśli chcesz się z nim zapoznać, możliwe jest to TUTAJ.