WYDAŁO SIĘ: CUD BOOK
/
/
WYDAŁO SIĘ: CUD BOOK
CUD BOOK w nawiązaniu do słów psalmisty "Zbadaj moje serce" posuwa się o krok dalej - to będzie ostre cięcie!

WYDAŁO SIĘ: CUD BOOK

Cud Book, czyli co? Wiele rzeczy można było przewidzieć: koło, papier, druk i pierwszy book, notebook i macbook, ale żeby przewidzieć CUD BOOK? Dayenu wydaje właśnie coś, co wygląda jak książka. Ale “Dziennik o niebo lepszy” to w pełni zintegrowane z duszą urządzenie przenośne, przeznaczone do użytku osobistego w domu, w szkole, na ulicy, w pracy i podczas podróży.

Zniszcz ten dziennik... w chrześcijańskim stylu! Nowy katechizm i gry dla bierzmowanych - tylko od DAYENU DESIGN

Zniszcz ten dziennik… w chrześcijańskim stylu! Nowy katechizm i gry dla bierzmowanych – tylko od DAYENU DESIGN

 

KERYGMAT UKRYTY W KATOLICKICH MEMACH

Masz imię, które mówi, że żyjesz? No to żyj! I to pełnią życia! Bez wątpienia “CUD BOOK – Dziennik o niebo lepszy” to chrześcijański kerygmat w całkowicie nowym i interaktywnym stylu. Prawie 300 stron angażuje wszystkie zmysły użytkownika. Kolejne zadania w zaskakujący i kreatywny sposób pozwalają odkryć i zagłębić się we własne myśli, pragnienia, marzenia i zacząć je realizować. Bez niepotrzebnych obaw, kłamstw i uzależnień. Bez ograniczeń! Po prostu CUD BOOK!

CUD BOOK w nawiązaniu do słów psalmisty "Zbadaj moje serce" posuwa się o krok dalej - to będzie ostre cięcie!

CUD BOOK w nawiązaniu do słów psalmisty “Zbadaj moje serce” posuwa się o krok dalej – to będzie ostre cięcie!

Tu nie ma pytań i odpowiedzi. Są tylko Twoje wybory. Dizajn środka zależy od Ciebie. Wycinaj, wydzieraj, wyklejaj i poczuj się… o niebo lepiej!

Z pewnością to jedna z najdziwniejszych propozycji na półkach katolickich księgarni i sklepów z dewocjonaliami. Niewątpliwie, CUD BOOK zasługuje na 5 minut uwagi. Prawdopodobnie, pochłonie później kolejną godzinę czasu. Choć śmiemy twierdzić, że będzie to pozyteczne dla użutkownika. Czy to nie cud?

Chcesz kupić książkę tu i teraz? Nic prostszego: CUD BOOK dziennik o niebo lepszy 

 

Share this post

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.

WITAMY NA STRONIE SKLEPU z najfajniejszymi
gadżetami chrześcijańskimi na świecie!

Zanim zaczniesz się cieszyć szałem zakupów i designem nie z tej ziemi, chcemy Cię poinformować, że w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określanych jako „RODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”), wprowadziliśmy zmiany w naszym Regulaminie i Polityce Prywatności. Jeśli chcesz się z nim zapoznać, możliwe jest to TUTAJ.