O nas – idea

Strefa projektowania i designu chrześcijańskiego DAYENU to stale powiększająca się grupa osób, która chce oddawać chwałę Panu Bogu poprzez piękno. Tworzymy gadżety religijne, filmy, książki, gry, strony www i kampanie reklamowe. Ale mamy w głowie i w sercu pragnienia, by tworzyć więcej, lepiej i docierać dalej – aż na krańce świata!

Religijny świr

NIEBIAŃSKI DESIGN [CRAZY RELIGIOUS DESIGN]
Nie macie czasem wrażenia, że świat dookoła przesycony jest nadmiarem bubli, kiczu i świecidełek z importu? Machina konsumpcji pożera własne dzieci zostawiając po sobie małostkowość, smutek i pustkę.My wierzymy, że świat to efekt miłości Boga – odbicie Jego majestatu, designu i piękna. Otacza nas nadmiar – ale jest to nadmiar JEGO ZMIŁOWANIA, którego nie jesteśmy w stanie objąć, ani pojąć, a którego doświadczamy każdego dnia, zupełnie za free. Tym właśnie chcemy się z WAMI dzielić: radością niewymowną i pełną chwały.

PEŁNI JEGO ŁASKI
Hebrajskie DAYENU (דַּיֵּנוּ) doskonale odzwierciedla ten stan. Dlaczego? Bo DAYENU to nadmiar, przesyt, stan marginalny. Kiedy Izraelczycy dotknęli samego dna niewoli Faraona, zakrzyknęli: DAYENU. Wystarczy. Mamy dość.

Ale to samo DAYENU powtarzali w osłupieniu po tym, jak Pan wyrwał ich z niewoli, rozstąpił przed nimi morze, prowadził do Ziemi Obiecanej, opiekując się i obdarzając wciąż pomnażanymi dobrodziejstwami. DAYENU! Wystarczy! Wystarczy nam Twojej łaski!

KONTAKT Z NAMI – KLIKNIJ TU!

str tytulowa